Житомиряни можуть оцінити роботу лікарів, відправивши SMS

14.07.2017

У Житомирі розпочався пілотний проект з оцінки рівня надання послуг лікарями. Пацієнти амбулаторії загальної практики сімейної медицини (вул. Корольова, 46) та центральної міської поліклініки № 2 (майдан Польовий, 2) можуть оцінити роботу лікарів надіславши SMS на короткий номер 8668 з текстом оцінки, за допомогою короткого URL або відсканувавши QR-код.

Як повідомляють на сайті міськради, до опитування вже долучилося понад 50 мешканців міста.

«Медицина у багатьох аспектах залежить від обслуговування пацієнтів. Без впровадження якісного сервісу сучасну медицину не побудувати. Ми можемо багато інвестувати в обладнання, але необхідно багато працювати з персоналом та сервісом надання медичних послуг», – пояснює Матвій Хренов, заступник Житомирського міського голови.

Також заступник міського голови додав, що лікарі, які отримають найбільше схвальних відгуків від пацієнтів, отримають премію в кінці року. Дію пілотного проекту планують розширити на всі комунальні медичні заклади міста.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...