Житомирянам пропонують скаржитися на номер 1580, якщо є проблеми з водієм

13.01.2020

Залишити скаргу на єдиний номер 1580 можуть житомиряни, які зіштовхнулися із проблемами, пов'язаними зі підвищенням тарифів, хамством водіїв чи вимогами платити 7 грн, коли не працює валідатор.

Про це інформує мерія.

"Якщо проблеми з водієм – залишайте скаргу на єдиний номер 1580. Запам'ятайте номер автобусу, маршрут, час. Якщо проблеми з карткою, поповненням, оплатою – пишіть повідомлення на viber/telegram 073 333 1580. Вкажіть, номер картки, яка помилка на валідаторі, який номер ТЗ, платіжну систему, максимум іншої технічної інформації", – повідомляють у міській раді.

Нагадаємо, у разі, якщо в громадському транспорті відсутній чи не працює валідатор, пасажир платить за проїзд 3 грн, а не 7 грн, як часто вимагають водії.

Це стосується всіх видів транспорту, у тому числі приміських маршруток, адже їх у минулому році передали до міської мережі.

Нагадаємо, вже в перший день підвищення тарифів у соцмережі сколихнув шквал критики на водіїв та непрацюючі валідатори.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...