Житомирянам пропонують скаржитися на номер 1580, якщо є проблеми з водієм

13.01.2020

Залишити скаргу на єдиний номер 1580 можуть житомиряни, які зіштовхнулися із проблемами, пов'язаними зі підвищенням тарифів, хамством водіїв чи вимогами платити 7 грн, коли не працює валідатор.

Про це інформує мерія.

"Якщо проблеми з водієм – залишайте скаргу на єдиний номер 1580. Запам'ятайте номер автобусу, маршрут, час. Якщо проблеми з карткою, поповненням, оплатою – пишіть повідомлення на viber/telegram 073 333 1580. Вкажіть, номер картки, яка помилка на валідаторі, який номер ТЗ, платіжну систему, максимум іншої технічної інформації", – повідомляють у міській раді.

Нагадаємо, у разі, якщо в громадському транспорті відсутній чи не працює валідатор, пасажир платить за проїзд 3 грн, а не 7 грн, як часто вимагають водії.

Це стосується всіх видів транспорту, у тому числі приміських маршруток, адже їх у минулому році передали до міської мережі.

Нагадаємо, вже в перший день підвищення тарифів у соцмережі сколихнув шквал критики на водіїв та непрацюючі валідатори.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Порно
Правоохоронці викрили 36-річного жителя Житомира у збочених діях відносно дітей. Його підозрюють у причетності до виготовлення та розповсюдження в соцмережі фото...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...