Житомирводоканал очищуватиме воду активованим вугіллям

29.04.2021

Активованим вугіллям очищуватимуть воду в Житомирі. КП «Житомирводоканал» поступово почне наповнювати ним фільтри очисних споруд. У середині серпня планують перейти на таку очистку.

29 квітня водоканал отримав першу партію активованого вугілля Silcarbon (Німеччина).

Про це повідомили в міській раді:

«З наступного тижня працівники КП «Житомирводоканал» поступово наповнюватимуть фільтри очисних споруд активованим вугіллям і до середини серпня разом з наступними поставками планують завершити цей процес».

На підприємстві зазначають, що новий спосіб очистки суттєво покращить якість води. Адже вугілля забирає з води неприємний смак і запах.

«З першого січня 2022 року вступають в силу нові гігієнічні вимоги щодо якості питної води та водопостачання. Досягнути критеріїв нового нормативу можливо лише за умов застосування активованого вугілля в існуючий технології», – розповів директор підприємства Андрій Нікітін.

На водоканалі обіцяють: покращену якість води житомиряни відчують вкінці літа.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...