Житомирська мерія купує меблі та нагороди попри рішення про обмеження витрат

26.03.2020

 17 березня виконком прийняв рішення щодо умова карантину, у тому числі і про обмеження непершочергових витрат. Дозволено оплачувати лише ті товари і послуги, що необхідні для забезпечення життєдіяльності міста.

Першочерговими витратами у мерії вважають меблі та нагороди, які оплатили вчора, 25 березня.

Так, 50,4 тис. грн заплатила житомирська мерія за офісні меблі ФОП Добрянському. Договір на придбання меблів вже був підписаний після першого рішення про запровадження карантину.

Також у Житомирській міській раді купили на 49 тис. грн відзнак для нагородження у ТОВ "Виробниче підприємство "ГЕРОЛЬД" і трохи "запаслись" респіраторами. Їх придбали у відомого виробника ТОВ "БУК.ЮА" на 2,5 тис. грн.

Меблі в умовах купує і департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА – товарів на майже 62 тис. грн купили в ФОП Дружинiн.

Перед цим у департаменті закупилися ролетами на декілька десятків тисяч гривень.

Нагадаємо, у владі заявляли про необхідність економії коштів, відмову від премій та оплату лише тих витрат, що необхідні для боротьби з карантином або життєдіяльності міста.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...