Житомирська мерія купує меблі та нагороди попри рішення про обмеження витрат

26.03.2020

 17 березня виконком прийняв рішення щодо умова карантину, у тому числі і про обмеження непершочергових витрат. Дозволено оплачувати лише ті товари і послуги, що необхідні для забезпечення життєдіяльності міста.

Першочерговими витратами у мерії вважають меблі та нагороди, які оплатили вчора, 25 березня.

Так, 50,4 тис. грн заплатила житомирська мерія за офісні меблі ФОП Добрянському. Договір на придбання меблів вже був підписаний після першого рішення про запровадження карантину.

Також у Житомирській міській раді купили на 49 тис. грн відзнак для нагородження у ТОВ "Виробниче підприємство "ГЕРОЛЬД" і трохи "запаслись" респіраторами. Їх придбали у відомого виробника ТОВ "БУК.ЮА" на 2,5 тис. грн.

Меблі в умовах купує і департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА – товарів на майже 62 тис. грн купили в ФОП Дружинiн.

Перед цим у департаменті закупилися ролетами на декілька десятків тисяч гривень.

Нагадаємо, у владі заявляли про необхідність економії коштів, відмову від премій та оплату лише тих витрат, що необхідні для боротьби з карантином або життєдіяльності міста.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...