Житомир отримає 12 млн грн від ЄС на реконструкцію набережної, - Сухомлин

14.09.2018

"Житомир отримає 12 мільйонів гривень від ЄС на початок реконструкції набережної річки Тетерів. Наш проект розбудови спортивно-культурного простору набережної обрали як один із найбільш креативних та інноваційних, - повідомив у соцмережі міський голова Житомира Сергій Сухомлин. -  У планах - капітальний ремонт самої набережної, благоустрій території та розміщення спортивних і культурних об'єктів.

Також є ідея розмістити у спортивно-дитячій зоні сучасний велосипедний парк. Нижче можна ознайомитися з концепцією. Чекаю ваших пропозицій.

Всього за грантові кошти Європейського Союзу в рамках Програми підтримки секторальної політики реалізують 70 проектів по всій Україні.  Дякую за сприяння та підтримку нашого міста Віце-прем'єр-міністру Геннадію Зубку".

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Упродовж 7-9 вересня в  Житомирі пройдуть понад трьох десятків заходів, присвячених 1134-річниці заснування  міста. Серед них -  конкурси, парад військових...
Традиційно влітку одним з найвідвідуваніших місць відпочинку у Житомирі є Гідропарк. Перший житомирський робить огляд світлин з Гіропарку, які поширюють...