Житло інваліда подарували іншій людині, підробивши документи

25.04.2012

У Житомирі будинок інваліда дитинства передали сторонній людині, підробивши відповідні документи. Факт порушеня прав інваліда встановили працівники прокуратури. 
 
Наглядачі за законністю виявили, що довіреність від імені матері інваліда дитинства насправді підписано іншою особою. Згідно цього документа нібито стороння людина має право розпоряджатися належним їм майном, повідомляє прес-служба прокуратури області. 

На підставі підробленої довіреності частину будинку, що належала сім’ї, подаровано сторонній особі. Унаслідок незаконних дій власником житла інваліда  стала інша особа.

Прокуратура, захищаючи майнові права інваліда дитинства, звернулася з позовною заявою до суду.

Судом визнано недійсною довіреність, видану громадянину щодо права розпорядження належним інваліду дитинства та його матері майном.

Також визнано недійсним договір дарування зазначеного майна. Житло було витребувано із незаконного володіння іншої особи.  

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...