Жителі Житомирщини перекривали трасу на знак протесту проти львівського сміття

26.03.2019

На Житомирщині селяни перекривали трасу на знак протесту проти львівського сміття, накопиченого у недобудованому цегельному заводі.

Як повідомяє УНІАН, акцію протесту провели у Бердичівськомурайоні на трасі “Житомир–Могилів-Подільський».

Жителі села Хажин і Терехове ходили пішохідним переходом, причому на трасі на певний час утворилися величезні затори. Протестуючі вимагали прибрати з території недобудови місцевого цегельного заводу у селі Терехове львівське сміття.

Протягом останнього місяця воно накопичувалося і створило серйозну загрозу для екологічного середовища. Пікетувальники не хочуть, щоб на території довгобуду працювало сміттєсортувальне підприємство, власники якого, у свою чергу, запевняють, що мають для своєї діяльності усі документи. Перед цим, 19 березня, жителі Хажина затримали до приїзду правоохоронців водія вантажівки зі Львівщини, який, за твердженням місцевих жителів, привіз вантажівкою та скинув львівське сміття. Також місцеві жителі звернулися із відповідною заявою до поліції.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...