Жителі Житомирщини перекривали трасу на знак протесту проти львівського сміття

26.03.2019

На Житомирщині селяни перекривали трасу на знак протесту проти львівського сміття, накопиченого у недобудованому цегельному заводі.

Як повідомяє УНІАН, акцію протесту провели у Бердичівськомурайоні на трасі “Житомир–Могилів-Подільський».

Жителі села Хажин і Терехове ходили пішохідним переходом, причому на трасі на певний час утворилися величезні затори. Протестуючі вимагали прибрати з території недобудови місцевого цегельного заводу у селі Терехове львівське сміття.

Протягом останнього місяця воно накопичувалося і створило серйозну загрозу для екологічного середовища. Пікетувальники не хочуть, щоб на території довгобуду працювало сміттєсортувальне підприємство, власники якого, у свою чергу, запевняють, що мають для своєї діяльності усі документи. Перед цим, 19 березня, жителі Хажина затримали до приїзду правоохоронців водія вантажівки зі Львівщини, який, за твердженням місцевих жителів, привіз вантажівкою та скинув львівське сміття. Також місцеві жителі звернулися із відповідною заявою до поліції.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
У Малині хочуть викачати озеро, в якому створено унікальний підводний музей, а подивитися на його експонати з"їжджаються дайвери з усієї України, йдеться у...
 Під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради прийняли рішення про організацію та проведення загальноміського свята «Великдень у...