Запуск табору «Супутник» відклали та відмінили пришкільні табори

20.05.2020

Термін початку відпочинку дітей Житомирської міської ОТГ у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Супутник» перенесено до закінчення дії відповідних обмежень, спрямованих на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Про це повідомляє сайт Житомирської міської ради.

Зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 19.02.2020 №170 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей Житомирської міської об’єднаної територіальної громади у 2020 році» внесено сьогодні, 20 травня.

У прийнятому рішенні також йдеться, що пришкільні літні табори з денним перебуванням на базі підпорядкованих закладів загальної середньої освіти та навчально-виховних комплексів цьогоріч не організовуватимуть.

Зі слів Людмили Сікайло, заступниці начальника управління у справах сім'ї, молоді та спорту, питання щодо організації відпочинку дітей розглядалося на засіданні координаційної ради, де вирішено вийти на виконком з пропозицією стосовно перенесення термінів початку відпочинку в таборі «Супутник», а також не організовувати у 2020 році пришкільні табори у зв’язку з обмежувальними заходами.

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...