Як працюють в компанії Ignite у Житомирі. ФОТО

12.03.2015

Редакція «Першого житомирського» побувала в гостях у IT-компанії “Ignite”, яка розробляє програмні додатки за світовими стандартами та займається Agile консалтингом.

Головний офіс IT-компанії Ignite розташований у Ізраїлі. Компанія має свої представництва в Австрії та Німеччині.

В Україні працює у Києві, Харкові, Одесі та Житомирі.

Це більше 160 кваліфікованих працівників та контракторів - приблизно половина з них працюють саме у нашому місті.

Компанія була заснована в Ізраїлі у 2006 році Java-архітектором Авірамом Айзенбергом. А у жовтні вже відсвяткувала 5-річчя роботи в Україні.

Житомирський офіс займає цілий поверх бізнес-центру на Чапаєва. Це і робочий простір команд, затишна кухня із безкоштовною кавою та чаєм, фан-зона, де можна позайматися на тренажерах, пограти у настільний футбол чи пінг-понг.

Над чим працюють

Клієнти компанії - розробники та постачальники програмного забезпечення з hightech сектору, корпорації, різноманітні стартапи (серед загальновідомих Microsoft, VMWare, Adobe, AT&T, MTV). В Ignite розповідають, що займаються різноплановими проектами - як розробкою додатків для фінансових трейдерів та брокерів, так і іграми для мобільних та ПК. До того ж, працюють з навігаційними додатками та системами діагностування для медичного обладнання, розробляють інструменти для управління проектами та багато іншого. Послуги (проектування, розробка, тестування та підтримка додатків) надаються за аутсорсінговою моделлю. Так як клієнти Ignite переважно із Ізраїлю, Німеччини, Австрії, США та північної Європи, то у разі необхідності працівники час від часу відвідують замовників за кордоном.

Єгор, менеджер проектів (PM): “Нещодавно я відвідав нашого замовника в Австрії, який займається обладнанням та оптимізацією логістичних рішень для складів. Вражає рівень автоматизації всіх робочих процесів. Рівень продуктивності праці кожного працівника на складі надзвичайно високий. І ми допомагаємо їх продуктам стати ще більш “розумними”.

Тарас, senior Java developer: “Я працюю над цікавим проектом - розробкою відомого фреймворку. Частина нашої міжнародної команди знаходиться у Фінляндії. Це чудова країна! Так як я активна людина, то під час відрядження мені вдалося помандрувати навколо Турку, покататися на веліку по острову Паргас, скористатися сервісом “hop-on/hop-off” в Гельсінки та побачити кораблі НАТО. Мова цікава також, хоча й дуже складна".

Анатолій, senior Java developer: “У січні я їздив до Ізраїлю і окрім роботи встиг достатньо багато побачити: прогулявся по околицям Нетаньї, відвідав Назарет та Ашдод з друзями, пробігся по східним ринкам і навіть купив тюрбан :). Загалом поїздка вийшла яскравою.”

Завмовники компанії вважають, що наша країна має великий потенціал і хорошу базу для підготовки першокласних спеціалістів, тому багато країн з радістю працюють з нашими програмістами. І не зважаючи на поточну ситуацію в Україні, часто приїздять сюди.

Також представники Ignite активно відвідують профільні конференції, що проводяться у Західній Європі. Анна, менеджер з розвитку бізнеса, ділиться думкою, “Зазвичай мені щоквартально доводиться бувати в Англії та Німеччині. Віртуальний світ все більше пронизує наше повсякденне життя, тож індустрія програмних додатків та ігор постійно зростає.”


“Хоча ми й живемо у глобалізованому світі, але все ж таки в бізнесі налогодження стосунків відбувається особисто. Тож намагаємось не пропускати значних конференцій. Ще можна сказати, що за якістю ІТ-подій Україна не поступається європейському рівню. Такі конференції, як IDCEE, iForum, AgileEE чи JeeConf збирають чимало гостей з-за кордону і спікерів світового рівня.“ додає маркетолог Юрій.

“В Java - не тільки хлопці...”

У компанії працюють не тільки програмісти, але й продавці, маркетологи, рекрутери і бухгалтери.  

“Успіх - це завжди командна робота. В сучасних продуктах та послугах багато не-інженерної складової, яку не завжди помітно на перший погляд. Бек-офіс - така ж невід’ємна частина програмного продукту, як і код.” відзначають у відділі продажу.   

IMG_0113-14-14.jpg

Організація роботи

Звичайний робочий день розпочинається о 9:00, але розробники мають гнучкий графік - можуть прийти пізніше чи попрацювати віддалено. Головне – це якісно виконати роботу над проектом та здати його вчасно. Для контролю роботи користуються власною системою керування проектами.

В компанії переконують, що головне - це забезпечення працівників комфортними умовами праці та можливостями побудови кар’єри. Зарплата в Ignite прив’язана до валютного еквіваленту. Окрім того, працівники мають цілий ряд приємних бонусів: участь у фахових тренінгах (вони відбуваються раз на квартал ї називаються “джедайками”), розважальних івентах, внутрішніх курсах з англійської мови та програмування.

IMG_9875.JPG

Не залишається забутою і соціальна складова. Для дітей працівників влаштовуються свята та конкурси, на Новий рік діти переселенців отримали подарунки, а для нашої 95-ої періодично збираються кошти.

Армія.jpg

Ярослав, senior PHP developer: "Мені подобається, що менеджмент компанії забезпечує всі умови для продуктивної роботи працівників, підвищення їх рівня кваліфікації та ефективної взаємодії з замовниками. Маємо комфортні, оснащені сучасною комп'ютерною технікою робочі місця, можливість працювати на відстані, можливість займатись розвитком власного проекту за підтримки компанії, гідну оплату праці. Всі робочі питання вирішуються оперативно, в команді підтримується дружня і довірлива атмосфера."

Як потрапити на роботу?

Більшість працівників житомирського офісу Ignite – це випускники місцевого «політеху». Хоча у компанії кажуть, що сьогодні отримати хороші знання можна і завдяки онлайн-ресурсам. Планують у цьому місяці спільно із ЖДТУ відкрити курси з веб-програмування для усіх бажаючих отримати додаткову спеціальність. (Для отриманння інформації щодо курсів, пишіть на academy@igniteoutsourcing.com)

Усі вакансії публікуються на сайті - ignitejobs.com.ua. Знання англійської мови завжди буде перевагою. Слідкувати за новинами компанії можна на Facebook, а незабаром очікуйте на інтерв’ю з засновником компанії Авірамом Айзенбергом, який після Майдану став все більше часу проводити в Україні.

 

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
1
Рейсовий автобус та легковик зіткнулися під Житомиром на трасі Київ-Чоп. Травми отримали кілька осіб. Про це розповіли у ТСН.Ранок. Аварія сталася неподалік...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...