Відзначати новорічні свята житомиряни зможуть на кількох локаціях у центрі міста. Програма заходів

7.12.2017

19 грудня о 19:00 відбудеться урочисте відкриття головної Новорічної ялинки міста Житомира. Про це повідомили організатори новорічних святкувань під час прес-конференції 6 грудня.

Основні заходи будуть розділені на локації:

Новорічний ярмарок та Головна ялинка міста – майдан імені С.П. Корольова;

Фудкор – майданчик біля кінотеатру «Жовтень»;

Дитяча зона – вул. Михайлівська;

Ковзанка – перехрестя вулиць Михайлівська та Лятошинського.

«Локації звісно схожі з минулим роком. Але головною родзинкою святкувань буде саме ковзанка на вулиці Михайлівській. Завдяки активності бізнесу, нам вдалося залучити близько 300 тисяч гривень спонсорських коштів, це практично вдвічі більше, аніж на святкування виділяє місто. Це доводить, що важливим у підготовці загальноміських свят є співпраця бізнесу та міста», – зазначає Матвій Хренов, заступник міського голови.

Буде безкоштовний будиночок святого Миколая з подарунками для відвідувачів, чотири льодові фігури,   розміщені у центрі новорічних святкувань.

«Місто Житомир, завдяки своїй активній діяльності у сфері організації масових заходів, стає цікавим для підприємців з різних куточків України. Тому в цьому році у різдвяному ярмарку візьмуть участь не тільки місцеві підприємці, а й підприємці із Закарпаття та Полтави», – розповів додає Олександр Ревнівцев.

На вулиці Михайлівській, біля ковзанки, встановлять вертеп. Завдяки спонсорам будуть встановлені чотири людові скульптури це вже традиційні: логотип міста, янгол та символ нового року «2018», четверта фігура ще на стадії обговорення.

Святкувати житомиряни будуть до 15 січня. Детальну програму святкувань презентувала начальник управління культури Ніна Рябенко.

17 грудня о 12:00 житомирян запрошують долучитися до родиного конкурсу «Прикрашаймо разом резиденцію Святого Миколая» (зроби власноруч ялинки або фігури казкових героїв та допоможи прикрасити оселю Миколая) на майдані імені С.П. Корольова.

19 грудня

15:00 – Експрес-листівка на колесах «Вулицями з краю в край їде Святий Миколай». Новорічне авто святого Миколая курсуватиме вулицями міста

18:00 – Розважально-ігрова програма для дітей «Ялинкові витівки» – майдан імені С.П. Корольова

19:00 – Урочисте запалення головної Новорічної ялинки міста Житомира. Новорічне театралізоване видовище «Житомир різдвяний» – майдан імені С.П. Корольова

20 грудня до 14 січня біля головної ялинки міста проходитимуть театралізовано-видовищні програми «Новорічні та Різдвяні забави»

22 грудня

18:00 – Концерт джазових виконавців «Різдвяний фестиваль джазу та блюзу» в рамках фестивалю «ДжазоМИР» – майдан імені С.П. Корольова

25 грудня

12:00 – Благодійний ярмарок «Новорічна дрібничка малюкам в скарбничку» спільно з ГО союз переселенців «МИР НА ДОЛОНІ» – кінотеатр «Жовтень»

31 грудня-1 січня

23:00 – 03:00 – Новорічне святкове дійство для житомирян – майдан імені С.П. Корольова

Головні секрети організатори не розкривають, а запрошують житомирян святкувати разом й пообіцяють багато сюрпризів.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У Житомирі 13 жовтня на майдані Соборному відбулося нагородження кращих військовослужбовців Житомирського гарнізону. Участь в урочистостях взяли...