Вибори. В Україні – «день тиші»

24.10.2020

В Україні у суботу, 24 жовтня, настає так званий "день тиші". Цього дня заборонена будь-яка передвиборча агітація за кандидатів на місцевих виборах.

Вона закінчується о 24-й годині останньої п'ятниці перед днем голосування, говориться у статті 52 Виборчого кодексу України.

Згідно із законодавством, передвиборча агітація напередодні дня голосування та в день голосування забороняється.

У цей час забороняється також проведення масових акцій (зборів, мітингів, походів, демонстрацій) від імені кандидата, партії (організації партії), розповсюдження агітаційних матеріалів, демонстрація фільмів, телепередач, проведення концертів, вистав, спортивних змагань тощо за участю кандидатів, партій (організацій партій), а також публічні оголошення про підтримку кандидатом, партією (організацією партії) проведення концертів, вистав, спортивних змагань, демонстрації фільмів, телепередач чи інших публічних заходів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Житомирській обласній ТВК тестують програму для підрахунку голосів, яку розробили у БЮТ

Крім того, протягом останніх двох днів перед днем голосування, тобто 23 і 24 жовтня, забороняється оприлюднення результатів опитування громадської думки, пов'язаного з виборами.

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
вбивця
Винайняв кілера, аби вбити бізнес-партнера. У Житомирі правоохоронці попередили замовне вбивство. За даними слідства, виконати вбивство 41-річний підприємець...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...