В житомирській еко-лавці найбільше купують органічне молоко, сири та крупи

5.11.2019

Органічні молоко, сири, м'ясо, сосиски, ковбаси та крупи вже можна купити у Житомирі.

У магазині «Органічне м'ясо» на Князів Острозьких запевняють, що їх продукція  вирощується на полях без синтетичних добрив, ГМО, гербіцидів та пестицидів. Тварини харчуються виключно на цих полях та утримуються у максимально гуманних умовах. При виробництві продукції також не використовують ароматизаторів, стабілізаторів та поліпшувачів смаку.

«Перший житомирський» побував у фірмовому магазині ТМ Organic Meat у Житомирі, де можна купити чисті органічні продукти.

Органічне виробництво – це так зване повне завершене коло відповідного сертифікованого продукту. Від поля до ферми, далі до виробництва та магазину.

«Для того, щоб отримати сертифікат органічності, для початку треба сертифікувати поля. Три роки земля взагалі не обробляється. Худоба, яка на ній випасається, не лікується антибіотиками. Раціон харчування для таких тварин теж вирощений на органічній землі без хімічних домішок. Тварини вільно ходять пасовиськом 270 днів. Телятка до 4-х місяців п’ють виключно  коров’яче молоко», - розповідає менеджер магазину Леся Матюшенко.

У результаті в органічного молока на 50% більше омега кислот, на 74% більше йоду та білка.

У Європі швидше зрозуміли переваги та необхідність вживання органіки. В Україні сертифіковані органічні товари промарковані зеленим євролистом.

«У наших органічних продуктах, які представлені у нас на полиці, повністю заборонено використання штучних барвників і консервантів. Якщо ми використовуємо цукор, то він органічний, чорниці і малина теж органічні та не піддаються термічній обробці, - пояснює фахівець. - Найбільше клієнтів нашої продукції серед родин з дітьми та людей старшого віку. Це ті люди, які розуміють ціну здоров’я».

Зараз у магазині найбільш ходова молочна та кисло-молочна продукція. Нещодавно у нас з’явилися органічні курячі яйця, які несуть «органічні» кури.

На полицях магазину також викладений твердий сир.

«У твердого сиру лише чотири складові – молоко, закваска, кальцій хлористий і фермент молокосідальний. Він дозріває два місяці. З ним постійно спеціально працюють, щоб він дозрів, а не цвів. Коли на дегустаціях люди пробують наше масло, або інші органічні продукти, то реакція у всіх однакова: смак, як колись!», - хваляться у магазині.

Також у магазині продаються органічні м’ясні вироби – ковбаса, сосиски, сало. Ця продукція також витримана у еко-ланцюжку.

«Для прикладу, ось наше сало, дуже м’яке і його справді можна їсти без хліба. Нашу варену ковбасу можна смажити, і вона не буде розлазитися. Великим попитом користуються дитячі сосиски, сардельки та варена ковбаса. У дитячому асортименті іде більше телятини і менше свинини, солі та перцю. Термін придатності таких сосисок 14 днів. І це тільки за рахунок вакуумної упаковки. Без такої упаковки термін для вживання був би ще менший», - каже Леся.

Також у магазині продають й інші органічні продукти: крупи, мед, горіхи, соки, морозиво та солодощі.

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
ДТП на Соборному
Камерами відеоспостереження зафіксована подія, що сталася 22.09.2020р., о 14:23 на вул. Перемоги, в районі майдану Соборного у Житомирі.
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...