В Житомирі з’явилася вакцина для профілактики грипу

7.11.2017

Щороку в осінньо-зимовий період реєструється зростання захворюваності респіраторно-вірусними інфекціями та грипом.

За інформацією Житомирського міськрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» на 43 тижні епідеміологічного спостереження (19.10.17р. – 25.10.2017р.) епідемічна ситуація щодо грипу/ГРВІ серед населення міста Житомира задовільна.

Рівень захворюваності населення м. Житомира на 39% менше епідемічного порогу і становить 476,8 на 100 тис. нас. при епідемічному порозі – 785,1.

За тиждень у місті Житомирі на ГРВІ та грип захворіло 1279 мешканців (з них грипом - 0) проти 1175 чол. на минулому тижні – ріст на 95 випадків.

В медичні заклади м. Житомира на 43 тижні 2017 року госпіталізовано 80 захворілих на гострі респіраторні інфекції, з них 74 дитини та 6 дорослих.

Основним методом профілактики грипу/ГРВІ є вакцинація дозволеними до застосування вакцинами.

Згідно з інформацією комунального підприємства «Фармація» Житмоирської міської ради Аптека № 3 КП «Фармація», яка знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 47, проводить відпуск вакцини для профілактики грипу - ВАКСІГРИП спліт, суспензії для ін’єкцій по 0,5 мл №1, виробництва Санофі Пастер С.А., Франція, за ціною 181 грн. 60 коп. за одну дозу (1 упаковку).

 Контактний телефон аптеки 34-35-52.

Громадяни м. Житомира, які бажають провести щеплення за власні кошти,  зможуть купити вакцину у даній аптеці і в наявних в поліклініках кабінетах щеплень зробити вакцинацію (з метою дотримання «Холодового ланцюжка» імунізація вакцинами, які були придбані через аптечну мережу, буде здійснюватись тільки за наявності розрахункового документа, в якому зазначені дата та час відпуску вакцини).


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Упродовж 7-9 вересня в  Житомирі пройдуть понад трьох десятків заходів, присвячених 1134-річниці заснування  міста. Серед них -  конкурси, парад військових...
Традиційно влітку одним з найвідвідуваніших місць відпочинку у Житомирі є Гідропарк. Перший житомирський робить огляд світлин з Гіропарку, які поширюють...