В уряді заговорили про 2-тижневий локдаун на новорічні свята

24.11.2020

В уряді пропонують запланувати 2-тижневий локдаун, прив'язаний до новорічних свят, та відомовитися на Різдво і Новий рік від масових заходів.

Про це у вівторок заявив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коронавірус в Україні: виявили більше 12 тис. хворих

"За озвученим планом Міністерства охорони здоров'я на нас чекає поки що останній карантин вихідного дня. Цього чекають усі, хто зараз не може працювати в умовах коронавірусних заборон та обмежень. Йдеться і про креативні індустрії, і про туризм, і про малий та середній бізнес тощо", - написав Ткаченко у Telegram.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Житомирщині минулої доби від COVID-19 померли 7 людей

Останні дні щодобова кількість інфікованих коронавірусом знизилася, зауважив міністр.

"Але питання, що нас очікує завтра – залишається відкритим. Ситуація має бути прогнозованою. Українці мають заздалегідь знати, що їм очікувати. Розтягнута у часі "червона зона" не може бути безкінечною, через негативний вплив на економіку.

Моя особиста думка – краще прогнозований локдаун, ніж тривала невизначеність. Тому я пропонував би, по-перше, запланувати двотижневий локдаун, прив'язаний до новорічних свят. Безумовно, уряд має допомогти всім, хто фінансово потерпає в умовах безробіття. А, по-друге, відмовитись на Різдво та Новий рік від масових заходів і зустріти свята в режимі онлайн, наприклад в зумі. Принаймні буде, що згадати", - заявив Ткаченко.

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...