Український пілот перелетів на невеликому старому літаку з Лас-Вегаса до Житомира. ВІДЕО

27.08.2019

Український пілот Володимир Васильєв перелетів на невеликому літаку 1963 року випуску з американського Лас-Вегаса до Житомира. Для нього це не перший подібний маршрут через океан, але цього разу все було складніше, бо літак не мав спеціальної системи від обледеніння, йдеться в сюжеті ТСН.

Васильєв перелічує свої унікальні перельоти через Атлантику і підходить до "Барона" – саме так називається апарат, який він доправив нещодавно у Житомир. Барону вже 56 років, машина без системи антиобледеніння, а над Північною Атлантикою лід так і намагається підступно налипнути на крила маленьких літаків. Було непросто, зізнається пілот – довелося годинами летіти над холодним океаном без радіозв’язку. За тисячі кілометрів жодного населеного пункту. "64 години переліт вийшов. Десь 15 тисяч по кілометражу", - підсумував він.

Відтепер "Барон" літатиме у небі Житомира. Смоковка – аеродром, який інший досвічений пілот Леонід Крігер намагається перетворити на столицю малої авіації України.  Кількість крилатих машин уже наближається до позначки 40. Ледь не щомісяця тут проводять змагання. Зараз, наприклад, найкращі пілоти-снайпери клубу влаштовують повітряний бій – зовні це може скидатися на розвагу, але насправді пошматувати вертляву кульку гвинтом не так уже й просто.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...