Учасники АТО та родини загиблих пропонують встановити пам’ятник воїнам на майдані Соборному

5.02.2019

За таку локацію проголосували учасники зустрічі  фахівців департаменту містобудування та земельних відносин міської ради  з родинами загиблих учасників АТО та представниками громадських організацій учасників АТО та ООС, яка відбулася  4 лютого в залі засідань Житомирської міської ради.

«Проблема в тому, що немає єдиного бачення стосовно локації, де саме має бути встановлений цей пам’ятник. Рік тому було запропоновано і  проголосовано більшістю встановлення  пам’ятника біля меморіалу Слави, а місяць тому на засіданні журі ми отримали протилежну пропозицію,  про його встановлення  у центрі міста, - зазначає головний архітектор Житомира Юрій Безбородов.- З цього приводу і організовано  зустріч,  щоб з’ясувати, де ж саме родини загиблих та громадські об’єднання бачать встановлення пам’ятника. 

Присутні проголосували більшістю, щоб встановити пам’ятник саме на майдані Соборному. Будемо виносити цю пропозицію на розгляд міськвиконкому. Необхідно визнати той конкурс, що зараз відбувається таким, що втратив чинність або все ж таки завершити його та потім оголосити новий. Але перед цим треба опрацювати пропозицію, визначитись з новими умовами відповідно до нової локації. Це може потребує певного часу для оголошення конкурсу, збору заявок тощо».


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...