Учасник АТО з Житомира очолив Раду ветеранів при Міністерстві у справах ветеранів України

4.12.2018

Житомирянина Володимира Лагуту 3 грудня обрано Головою Ради ветеранів при Міністерстві у справах ветеранів України.

Рада ветеранів як консультаційно-дорадчій орган Міністерства має виконувати функцію встановлення стратегічної комунікації з ветеранськими організаціями, сприяти виконанню повноважень Міністерством щодо формування та реалізації державної політики у сфері захисту ветеранів.

Нагадаємо, що Володимир Лагута виконував бойові завдання у зоні проведення АТО в складі 95 бригади, колишній заступник командира бригади з повітряно-десантної підготовки, був поранений, один із керівників ГО "Атошник".

Читайте також: "На війні все по-чесному: або ти, або тебе", - заступник командира 95 бригади Володимир Лагута

"Сьогодні відбулись збори ветеранів з Міністром у справах ветеранів та з її командою. Мета зустрічі – сформувати канали зв’язку міністерства із нами, ветеранами, - написав  у соцмережі Лагута. -  Щоби уникнути різних розмов про зраду! Міністр Ірина Фріз своїм вольовим рішенням призначила мене керівником Ради ветеранів при новоствореному Міністерстві. Для мене це було несподівано! Щиро вдячний за таку довіру! В декількох реченнях що це за Рада! Це має бути консультативно-дорадчий ВЕТЕРАНСЬКИЙ орган (громадську раду ніхто не відміняв і вона буде створена). Цим самим рішенням мене було зобов’язано у 10-денний строк (спільно з усіма вами) розробити проект Положення про Раду, а також сформувати пропозиції по кадровому складу. 

Після цієї зустрічі прийшли до висновку, що до складу Ради ветеранів мають входити по одному представнику від області. Але тих, хто хоче, вміє і буде працювати на благо всіх. Тому, є 10 днів для організації обласних зборів і виборів своїх представників. Наше завдання – зробити так, щоби результатами нашої роботи користувались всі хлопці та дівчата котрі ціною свого життя та здоровья стали на захист батьківщини, родини загиблих братів та сестер!  І ще одне. Особисто від себе! Якщо є критика вона повинна бути тільки конструктивною. Критикуєшь – пропонуй! Ми маємо дати міністерству можливість запрацювати. Навіть не так – давайте дамо один одному шанс, щоби запрацювало міністерство у наших інтересах. Мене багато, хто знає – через 100 днів я висловлю свою оцінку роботі міністерства.  І останнє. До всіх ветеранів – це спільна справа, допоможіть мені, допоможіть".


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Менеджери й інженери, співробітники офісу та виробничого цеху в одному човні - це команда компанії «Кромберг енд Шуберт» на змаганнях з...