У ЖК «Фаворит» розпочали будівництво нової багатоповерхівки. ФОТО

19.09.2019

У житловому комплексі «Фаворит» розпочали будівництво нової багатоповерхівки. Першу палю 9 черги будівництва забили у ґрунт 18 вересня. Цей будинок стане останнім у ЖК «Фаворит».

«Для нас це дуже особливий момент, оскільки цей будинок завершує будівництво багатоповерхівок у ЖК «Фаворит». Багато років ми будуємо сучасне  житло, використовуємо найкращі матеріали. Робимо усе, щоб нашим мешканцям тут було зручно і затишно жити», - розповіла Олена Розенблат, співзасновниця ПрАТ «Фаворит компані».

Цей будинок матиме 1 підїзд 10 поверхів, тут буде 72 квартири. Його будівництво планують завершити у другому кварталі 2021 року.

«ЖК «Фаворит»  - це квартири з відмінним плануванням, автономним опаленням, відеоспостереженням, цілодобовою охороною, великими автостоянками, сучасними дитячими майданчиками і хорошими сусідами. Встигніть здійснити власну мрію і купити затишне житло за найкращою ціною. Адже уже розпочався продаж квартир в останній секції нашого житлового комплексу», - розповіла Ірина Струтинська, директор  ТОВ «Фаворит Девелопмент Компані»

У четвертому будинку ЖК «Фаворит» будуть  одно-, дво-, та трикімнатні  квартири площею від 41 до 85 м². Вартість:  від 13 995 грн за м².


Щоб дізнатись детальну інформацію про наявність, умови та вартість квартир та комерційної нерухомості -  телефонуйте за номером: (098)461-65-69. Сайт: http://favoryt.org  


Соцмережі:

https://www.facebook.com/zkfavoryt/

https://www.instagram.com/zk.favoryt/

Адреса:   вул. І. Сльоти (Бородія), 49-д, Житомир, 10025

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...