У ЖК «Фаворит» розпочали будівництво нової багатоповерхівки. ФОТО

19.09.2019

У житловому комплексі «Фаворит» розпочали будівництво нової багатоповерхівки. Першу палю 9 черги будівництва забили у ґрунт 18 вересня. Цей будинок стане останнім у ЖК «Фаворит».

«Для нас це дуже особливий момент, оскільки цей будинок завершує будівництво багатоповерхівок у ЖК «Фаворит». Багато років ми будуємо сучасне  житло, використовуємо найкращі матеріали. Робимо усе, щоб нашим мешканцям тут було зручно і затишно жити», - розповіла Олена Розенблат, співзасновниця ПрАТ «Фаворит компані».

Цей будинок матиме 1 підїзд 10 поверхів, тут буде 72 квартири. Його будівництво планують завершити у другому кварталі 2021 року.

«ЖК «Фаворит»  - це квартири з відмінним плануванням, автономним опаленням, відеоспостереженням, цілодобовою охороною, великими автостоянками, сучасними дитячими майданчиками і хорошими сусідами. Встигніть здійснити власну мрію і купити затишне житло за найкращою ціною. Адже уже розпочався продаж квартир в останній секції нашого житлового комплексу», - розповіла Ірина Струтинська, директор  ТОВ «Фаворит Девелопмент Компані»

У четвертому будинку ЖК «Фаворит» будуть  одно-, дво-, та трикімнатні  квартири площею від 41 до 85 м². Вартість:  від 13 995 грн за м².


Щоб дізнатись детальну інформацію про наявність, умови та вартість квартир та комерційної нерухомості -  телефонуйте за номером: (098)461-65-69. Сайт: http://favoryt.org  


Соцмережі:

https://www.facebook.com/zkfavoryt/

https://www.instagram.com/zk.favoryt/

Адреса:   вул. І. Сльоти (Бородія), 49-д, Житомир, 10025

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
17 тисяч дітей в різних інтернатних закладах чекають на усиновлення в Україні. Діти продовжують перебувати у дитбудинках замість родини, а звідти часто...
 Синоптики обіцяють у Житомирі сонячний та теплий тиждень. «Перший житомирський» прогулявся  містом із сонцезахисними окулярами, які незабаром вже...