«У житомирських багатоповерхівках замінять вікна та двері за кошти держсубвенції», – Борислав Розенблат

10.06.2019

У під’їздах житомирських багатоповерхових будинків встановлять нові енергозберігаючі вікна та двері. Про це йдеться у розпорядженні Кабміну від 05 червня 2019 р. № 365-р.

Відповідно до документу, на поточний ремонт із заміною існуючих вікон та дверей на енергозберігаючі у під’їздах на місцях загального користування у 14-ти житлових будинках надійшли понад 2 млн грн.

Ініціатором виділення субвенції став народний депутат від Житомира Борислав Розенблат.

«На зустрічі з головами ОСББ на початку 2019 року я оголосив про старт нового проекту, що стосується заходів енергоефективності у житлових будинках. Відразу в мою приймальню почали надходити проекти від ініціативних мешканців житомирських багатоповерхівок. І ось ми вже маємо кошти на заміну вікон та дверей у перших 14-ти будинках. Загалом на такі цілі плануємо залучити 20 млн грн державної субвенції», – говорить Борислав Розенблат.

Так, найближчим часом ремонтні роботи розпочнуться у будинках за адресами:

- вул. Михайла Грушевського, 80 м. Житомир

- вул. Івана Огієнко, 1/34, м. Житомир

- вул. Князів Острозьких, 131 м. Житомир

- вул. Домбровського, 45 м. Житомир

- вул. Корольова, 44А м. Житомир

- вул. Київська, 94 м. Житомир

- вул. Леха Качинського, 20А м. Житомир

- вул. Леха Качинського,5/1 м. Житомир

- вул. І. Мазепи, 88 м. Житомир

- вул. Вітрука, 33 м. Житомир

- вул. Святослава Ріхтера, 30 м. Житомир

- пров. Тютюновий, 1 м. Житомир

- вул. Короленко, 4а м. Житомир

- вул. Лермонтовська 20, м. Житомир

«Щороку спільно із житомирянами ми вирішуємо конкретні проблеми –  це і ремонт дорожнього покриття провулків, і заміна медичного обладнання в лікарнях, і будівництво спортивних майданчиків. На черзі –  заміна вікон та дверей. Люди звертаються з найбільш болючими та актуальними питаннями і я, як народний депутат, шукаю комплексні шляхи вирішення», –  зауважує Борислав Розенблат.

  
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...