У Житомирі з'явився брендований тролейбус в рамках проекту "Обличчя миру". ФОТО

10.04.2018

У Житомирі минулого тижня предстаивли 30 нових зупинок громадського транспорту, які були брендовані  світлинами з проекту "Обличчя миру".

Головна мета проекту " Обличчя миру" – героїзація української армії, актуалізація проблем українських військовослужбовців, ветеранів АТО. Проект переносить мирних людей в реалії бойових дій, дозволяючи нам доторкнутись до тих емоцій та відчуттів, які супроводжують бійців на передовій. Також завдяки фотопроекту нагадуємо суспільству про ту ціну, яку ми платимо за наш мир та спокій. До бази проекту входять світлини захисників України, зроблених безпосередньо на передовій: військові ЗСУ, добровольці, бійці Національної гвардії та волонтери.

Світлини проекту виставляються: у приміщенні Верховної ради України, Кабінету міністрів, зупинках Київського метрополітену, штаб квартирі НАТО в Брюсселі. Зараз розвивається регіональний напрямок проекту. Зокрема, Житомир став першим містом, де розмістили фото захисників на зупинках. На світлинах зображені військові з 95, 80 та 72 бригад.

Читайте також: Житомиром курсує оновлений патріотичний тролейбус. 

"Світлини українських воїнів на 30 зупинках громадського транспорту у Житомирі нагадують нам, що війна на сході України триває. Наші захисники – це справжнє «Обличчя миру». Маємо пам‘ятати про це! Дякую усім, хто долучився до цього соціального проекту — захисникам України, фотографу Дмитру Муравському, волонтерам. Днями на маршрут вийде брендований тролейбус, оформлений у рамках цього проекту", - повідомив 3 квітня міський голова Житомира Сергій Сухомлин.

Вже 10 квітня у Житомирі курсує саме такий тролейбус.


 Фото: Галина Ковальчук


Читайте також: Зупинки громадського траспорту в Житомирі прикрасили фото учасників АТО


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Упродовж 7-9 вересня в  Житомирі пройдуть понад трьох десятків заходів, присвячених 1134-річниці заснування  міста. Серед них -  конкурси, парад військових...
Традиційно влітку одним з найвідвідуваніших місць відпочинку у Житомирі є Гідропарк. Перший житомирський робить огляд світлин з Гіропарку, які поширюють...