У Житомирі з'явиться майданчик для тренувань та вигулу собак

15.07.2020

У Житомирі на Бульварі Польському, 15 облаштують тренувально-вигульний майданчик для собак. Ініціатива пішла від жителів мікрорайону Малікова, побудують – благодійники.

Таке рішення прийняли сьогодні, 15 липня, на черговому засіданні виконавчого комітету.

«За ініціативи мешканців мікрорайону Малікова зібрано понад 500 підписів за створення майданчика для вигулу собак, тож прошу погодити проведення благоустрою території з розміщенням тренувально-вигульного майданчика для собак за адресою Бульвар Польський, 15», – розповіла Олександра Мельник, директорка КП «Центр захисту тварин» Житомирської міської ради.

За власні кошти благодійники побудують в мікрорайоні тренувально-вигульний майданчик для собак. Даний майданчик планується передати на баланс КП «Центр захисту тварин» міської ради, яке і буде займатися утриманням даного майданчика.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...