У Житомирі за 720 тис грн встановлять Ейфелеву вежу у вишиванці. ФОТО

18.11.2019

До кінця квітня 2020 року у Житомирі планують встановити Ейфелеву вежу у вишиванці.

Оголошення про проведення відкритих торгів опублікували на сайті Рrozorro 18 листопада.

Вежу висотою в понад 25,3 м та шириною 7,45 м планують встановити на території Житомирської політехніки (вул. Чуднівська, 103).

Житомирська вежа буде у вишиванці, а також матиме світлодіодну підствітку. 

Біля Вежі планують встановити гравюру карти Європи з вказівниками відстані від Житомира до усіх європейських столиць, а також світильники із прапорами різних країн та світильники у вишиванці «І ❤ПОЛІТЕХНІКА».

Територію з Ейфелевою вежею облаштують тротуарною плиткою, встановлять нові лавки із листової сталі та урни. Місце з вежею буде під відеоспостереженням.

Доставлять вежу із с. Іскорость Коростенського району.

Замовник вежі – Державний університет "Житомирська політехніка", фінансування робіт здійснюватиметься за рахунок державного бюджету (через субвенцію).

Нагадаємо, Ейфелеву вежу подарував м. Житомир підприємець із м. Коростень. Раніше анонсували, що її встановлять перед центральним входом Житомирської політехніки.

Ейфелева Вежа у Парижі вже 130 років є одним із головних символів Франції. Висота оригіналу – 324 м. 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...