У Житомирі встановили першу міську собачу вбиральню

5.11.2018

  "Це не досягнення. Це норма. Це особиста та соціальна відповідальність. За деякими статистичними дослідженнями, 60% українців прибирають за своїми улюбленцями, а 40% створюють проблеми, - написала у соцмережі керівник Центру захисту тварин у Житомирі Олександра Мельник. -  Вважаю, для того, аби змінити ці цифри на краще, має бути належне виховання+соціальна реклама+штрафна система. А ще суворий контроль за дотриманням правил утримання і вигулу тварин, обов‘язкова реєстрація домашніх хвостів, належна утилізація екскрементів і т.д.

Майданчики і зони для вигулу - також прекрасна ідея та життєва необхідність! Проте, є два варіанти. Сидіти і чекати, поки все це реалізується глобально і локально.

А можна просто перемогти свою лінь, придбати еко-пакетики, прибрати за улюбленцем, тим самим, ставши гарним прикладом для інших та зробивши свій внесок до покращення екосистеми міста та особистого комфорту.

Читайте також: У Житомирі поліцейські співпрацюватимуть із захисниками тварин

До відома, продукти життєдіяльності собак - не добрива, а джерело не тільки захворювань, але і забруднень, що за своїми отруйними властивостями прирівнюються до хімікатів та нафти. Запрошуємо свідомих власників тварин до нас на майстер-клас".

Відзначимо, що таку вбиральню встановили на території Центру захисту тварин по вул.Параджанова.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Вечір понеділка 11 березня тисячі житомирян та мешканців області провели у компанії чинного Глави держави Петра Порошенка. Зустріч з ним проходила в центрі...
 Президент Петро Порошенко наголосив на небезпеці спроб вдарити по українській армії з тилу. «Жоден причетний до розкрадання армії не буде мати...