У Житомирі відкриють один з найбільших ТЦ «Епіцентр» в Україні

28.10.2019

 У Житомирі по київській трасі на території колишньої Нафтобази відкриють сучасний торгівельний центр «Епіцентр».

Загальна площа ТЦ «Епіцентр» у Житомирі складатиме 18 882 кв. м. Це буде один з найбільших торгівельних центрів компанії в Україні.

Для зручності відвідувачів також буде облаштовано паркінг на 200 авто.  

Житомиряни отримають доступ до широкого асортименту непродовольчих товарів під одним дахом з понад 110 тис. найменувань, серед яких: будматеріали, меблі, фарби, вироби з дерева, автотовари, побутова хімія та електроніка, текстиль, канцтовари, сантехніка, плитка, посуд, меблі, дитячі та спортивні товари, - повідомляє прес служба ТЦ «Епіцентр».

Житомирському «Епіцентрі» буде створено майже 350 нових робочих місць.

У прес службі торгівельного центру також повідомили, що терміни відкриття ТЦ «Епіцентр» у Житомирі залежать від отримання компанією всієї необхідної дозвільної документації. Будівництво та підготовка до відкриття ТЦ зазвичай займає 3 місяці. 

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...