У Житомирі відбувся Марш тверезості

9.04.2012

У Житомирі в рамках відзначення Всесвітнього дня здоров`я вперше відбувся Марш тверезості, покликаний привернути увагу житомирян до тверезого способу життя.
 
Як передає кореспондент УНІАН, кілька десятків учасників акції пройшли головними вулицями міста, а потім відбувся інформаційний мітинг-акція.
 
«Проведенням даного заходу тверезі житомиряни привертають увагу громадськості до тих трагічних наслідків вживання алкогольних виробів і тютюну, які щорічно вбивають близько 166 000 українських громадян»,- сказав активіст руху «Тверезий Житомир» Павло Коваль.
 
За його словами, це – «лише офіційні цифри, без урахування непрямих причин: напився замерз, напився втопився, повісився, зарізав, згорів, під машину потрапив або сам наїхав».
 
«І справа тут зовсім не у зловживанні. Для того, щоб народити дитину-каліку або потрапити в ДТП у стані алкогольного сп`яніння не обов`язково ставати алкоголіком: можна випити тільки раз, на свято, але «вдало», - додав активіст.
 
На акції також наголошувалося, що по відношенню до алкоголю існує не тільки варіант так званого помірного його вживання, а й свідома тверезість, без якої неможливий повноцінний розвиток особистості. 
 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...