У Житомирі в парку невідомі замалювали надписи на альтанці білою фарбою. ФОТО

22.02.2021

Двоє невідомих людей увечері 20 лютого замалювали білою фарбою раніше розмальовані альтанки  у парку ім. Гагаріна в Житомирі. Після завершення фарбування вони помахали в камери відеоспостереження.

Ймовірно, це були ті ж самі люди, які 18 лютого розмалювали альтанку.

Про це повідомляє КП "Міський інформаційний центр":

"Продовження події в міському парку.

Результат широкої активної реакції громадян на сюжет про молодих людей, які розмалювали фарбою альтанку в міському парку відпочинку за 18 лютого, мав своє продовження. А саме: в суботу 20 лютого, близько 19:30, двоє осіб (імовірно учасники попереднього сюжету про відповідні вандальні дії) намагались закрасити білою фарбою наслідки своїх «мистецтв».

Приємно визнавати, що загальний та активний суспільний резонанс призводить до неочікуваних, але позитивних наслідків".

Нагадаємо, житомирян закликали надати розголосу ситуації з розмалюванням альтанок та впізнати "героїв". Через два дні надписи на альтанках зафарбували.

Перед цим у сквері по вул. Лятошинського хлопець поперевертав лавки.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Щеплення
Сьогодні в Україні в семи областях та місті Київ зроблять перші щеплення від коронавірусу. У перший день працюватиме одна мобільна бригада в одному...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...