У Житомирі став дешевшим тест на коронавірус – менше 700 грн

12.01.2021

На 160 грн у Житомирі подешевшав тест на коронавірус. Тепер пройти ПЛР-тестування можна за 696 грн 52 коп. в ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр». Раніше тут тест коштував 856 грн 17 коп.

Про це повідомили в Житомирському лабораторному центрі:

«В зв’язку з встановленням у вірусологічній лабораторії найсучаснішого автоматичного обладнання для екстракції нуклеїнових кислот та постановки полімеразної ланцюгової реакції, яке знижує витрати на проведення досліджень та підвищує якість і швидкість їх виконання, ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» з 13.01.2021р. знижує ціну ПЛР-тестування на SARS-CoV-2 з 856.17 грн до 696.52 грн».

В закладі нагадують, що ПЛР-тестування на COVID-19 проводиться у вірусологічній лабораторії, яка являється єдиною та головною лабораторією в області, що підтверджує якість досліджень та результати усіх інших лабораторій нашої області.

У лабораторному центрі нагадали, що видають довідку про результат аналізу англійською мовою та співпрацюють із програмою «Дій вдома» щодо зняття із самоізоляції після тесту. 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...