У Житомирі родині Ільницьких, які виховують трійнят, виділили матеріальну допомогу. ФОТО

12.04.2018

Під час сесії міської ради у Житомирі розглянули питання про виділення матеріальної допомоги родині Ільницьких, яка виховує трьох доньок. Зокрема, 12 квітня дівчаткам виповнюється рік.

Читайте також: Житомиряни зустріли з пологового сестер «кіборга» - трійнят Ільницьких. ФОТО

Трійнята народилися у батьків загиблого десантника 90 батальйону Дмитра Ільницького. Міський голова Сергій Сухомлин наголосив, що багатодітній родині планується виділити 250 тисяч. Втім, депутат міської ради Любов Цимбалюк запропонувала збільшити суму до 500 тисяч, адже квартира в новобудові, яку передали родині раніше, потребує ремонту та облаштування.

Читайте також: Для "трійнят" Ільницьких - сестричок загиблого десантника 90 батальйону, подарували візочок. ФОТО

Депутати підтримали питання про виділення коштів у сумі 250 тисяч для потреб родини. Також Цимбалюк нагадала, що Дмитро загинув восени 2014 року, а батькам і досі не надали земельну ділянку під будівництво. Сухомлин зауважив, що знає про це і питання на стадії вирішення. З Ільницькими він спілкувався 12 квітня о 9 ранку і пообіцяв, що вже найближчим часом для них оберуть хорошу ділянку та будуть оформлені відповідні документи.

Читайте також: Родина Ільницьких із Житомира у телепрограмі "Сюрприз, сюрприз". ВІДЕО


 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Упродовж 7-9 вересня в  Житомирі пройдуть понад трьох десятків заходів, присвячених 1134-річниці заснування  міста. Серед них -  конкурси, парад військових...
Традиційно влітку одним з найвідвідуваніших місць відпочинку у Житомирі є Гідропарк. Перший житомирський робить огляд світлин з Гіропарку, які поширюють...