У Житомирі проведуть громадські слухання щодо будівництва заправки UPG

13.12.2019

Громадські слухання щодо будівництва АЗС UPG проведуть у Житомирі 26 грудня о 18:00 год у приміщенні Богунської районної ради (вул. Перемоги, 55).

Відповідне розпорядження підписав мер Житомира Сергій Сухомлин 13 грудня.

"Департаменту містобудування та земельних відносин та юридичному департаменту Житомирської міської ради організувати і провести 26 грудня 2019 року о 18.00 год в Богунській районній раді з ініціативи Павловської Н.Г. громадські слухання у місті, у мікрорайоні та будинках, які знаходяться по сусідству та/або поблизу будівництва/розташування об'єкта підвищеної небезпеки – АЗС/АЗК на земельній ділянці за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 29", – йдеться у розпорядженні.

Читайте також: Сучасні АЗС найбільш безпечні об’єкти порівняно із іншими громадськими закладами

Для організації слухань утворили організаційний комітет. Також запросять керівників Держекоінспекції Поліського округу, управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Житомирській області, ТОВ "ЮПІДЖІ", управління Державної служби з надзвичайних ситуацій, управління Держпраці в Житомирській області, депутатів міської ради, представників Житомирського національного агроекологічного університету.

Нагадаємо, міська рада просила ДАБІ України перевірити дозволи на будівництво АЗС на проспекті Незалежності.

Читайте також: Правда про загазованість повітря від роботи АЗС.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...