У Житомирі презентували ескізні розробки форми водіїв тролейбусів

29.11.2017

Даний проект є продуктом спільною діяльністю: Швейної фабрики “Kasyan”, швейного ательє “OstWon” та капелюшної майстерні “Шапельє”. 

Ми створили форму для водіїв, яка стане ще однією візитівкою міста Житомир. Формений одяг, це ознака поваги до споживача. Це елемент сервісу, - йдеться на сторінці Транспорт Житомира у соцмережі.

Що є новою формою? Це футболка “поло”, жилетка, фуражка. 

Поло має універсальний крій “реглан”. Даний крій покращує форму посадки та полегшує підбір розміру. Кольорова гама сірий та зелений. Сірий колір є практичний та має хороші світло відбивні властивості в сонячну погоду. Зелений колір несе в собі символ “екології”. Символ екологічного міста. Присутній карман для зберігання посвідчення водія або кріплення бейжа. Використана тканина “лакоста”. Даний вид тканини має хорошу теплопровідність та зносостійкість. Комфортна у використанні.

На футболці присутні світловідбивні ленти, які зменшує небезпеку ДТП інформуючи учасникв дорожнього руху, в темну пору доби про водія тролейбуса, на проїзджій частині.

Жилетка має двокольорову гаму. Чорний та зелений. Чорний практичний колір у використанні. Зелений символ “екології”. Жилетка наповнена синтетичний утеплювачем з високим рівнем теплозбереження. Чотири фронтальних кармана робить жилетку фунціональною. 

Поло та Жилетка мають плечеві липучки для кріплень пагонів з зазначенням рагу або класу водія.
Фуражка має округлу форму та виконана з тканини “Саржа”. Чорний колір доповнений зеленим шнурком.

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Косуля
У Житомирі дитинча косулі гуляло містом. Дику тварину помітила перехожа, яка поспішала на роботу. Перелякана тварина пішла за жінкою просто у її робочий...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...