У Житомирі представили проект концепт-дизайну драмтеатру ім.І.Кочерги

12.09.2018

У Житомирі представили проект концепт-дизайну Житомирського обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. І. Кочерги – світлий та модерністський відкритий простір.

Проект показали, 11 вересня, у театрі за участю заступників голови ОДА Ярослава Лагути та Романа Щебетова, в.о. управління культури та туризму ОДА Тетяни Парфентієвої, директора департаменту регіонального розвитку ОДА Євгена Кульчицького та працівників театру.

«Проект загалом вийшов класний, ідеї непогані. Звісно є речі, які потрібно доробити, доопрацювати, більш обдумати. Гарно підібрані кольори. Ідея очищення дуже гарна – відмовитися від того, що нашаровувалося роками і створити відкритий простір, а головне доступний для усіх верств населення», – сказав Ярослав Лагута.

Модернізм – це стиль, у якому представлений проект концепт-дизайну театру.

Проектом також передбачений і зміна навколишнього середовища театру – паркова зона, яка б приваблювала нового глядача.

У холі на першому поверсі планується встановити рецепцію, де одразу можна буде придбати квитки. Також планується розмістити невеличку кав’ярню, додати більше освітлення.

У холі на другому поверсі планують розмістити музейно-виставкову зону, у холі на третьому поверсі – кафе.

Глядацький зал буде витриманий у темно сірому та блакитному тонах. Стеля матиме ефект зіркового неба.

Також планується будівництво панорамного ліфту для забезпечення доступності театру для осіб із інвалідністю.

Крім цього, розробники проекту наголошують на брендингу театру – це зміна логотипу, назви та інше.

За словами Тетяни Парфентієвої далі розробники проекту внесуть правки і представлять готовий продукт – проектно-кошторисну документацію, а вже далі будівельні роботи.

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...