У Житомирі, попри коронавірус, планують організувати відпочинок дітей у таборі

3.03.2021

Оздоровлення та відпочинок дітей вже із 1 червня планують розпочати у Житомирі на базі табору "Супутник". Попри ситуацію з коронавірусом, влада міста сподівається на проведення повноцінних 5 змін в таборі упродовж літа.

3 березня на засіданні виконкому прийняли рішення щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році.

Оздоровити планують 1125 дітей.

«Попри складну ситуацію, пов’язану з поширенням корона вірусу все ж таки сподіваємось, що цього року наші дітки відпочинуть. Відпрацьовуються протоколи перебування дітей у таборі. Оздоровча кампанія має розпочатися 1 червня, плануємо оздоровити 1125 дітей під час 5 змін», – зазначила начальниця управління сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук.

За рахунок бюджету право на оздоровлення та відпочинок мають діти віком від 7 до 18 років, які зареєстровані на території Житомирської міської територіальної громади, потребують особливої соціальної уваги та підтримки та належать до певних пільгових категорій. Серед них: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування; діти учасників антитерористичної операції; діти учасників бойових дій; діти з багатодітних сімей, малозабезпечені, діти з інвалідністю та обдаровані діти.

Для отримання послуги з оздоровлення та відпочинку в ПЗОВ «Супутник» батьки мають подати документи згідно із переліком до ЦНАПу.

Хто може оздоровитися та які документи для цього потрібно читайте ТУТ.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...