У Житомирі офіційно відкрили сквер на розі Лятошинського та Небесної Сотні

10.06.2019

8 червня відбулося відкриття оновленого скверу на розі вулиць  Б.Лятошинського та Небесної Сотні.

Міський голова Сергій Сухомлин наголосив на тому, що сьогодні з’явився ще один громадський простір, де житомиряни та  гості міста зможуть відпочити.

«Ми офіційно відкрили сквер на Лятошинського і вже повністю отримали всі дозволи. Для нас цей проект був дуже важливим. Люди до кінця не вірили, що тут справді буде громадський простір, а не чергове кафе чи МАФ. В оновленому сквері на розі вулиць Лятошинського і Небесної сотні є зручні сучасні лавки, дитячий майданчик, столики для гри у шахи, "сонячне дерево. Дякую народному депутату Вадиму Кривенко за спрямування субвенції з держбюджету, депутатам та членам виконавчого комітету міської ради за виділення співфінансування з міського бюджету на реалізацію цього проекту. А також окрема подяка місцевим жителям, які впродовж багатьох років відстоювали це місце», - сказав міський голова Сергій Сухомлин.

У рамках відкриття в сквері проходив відкритий турнір з шахів Житомир-Київ на 15 дошках зі швидких шахів.

Також під час відкриття в сквері відбулась вікторина «Зелене місто Житомир»» з нагоди Днів сталої енергії.

У сквері підведені всі комунікації для автоматизованого поливу газону, на пішохідних доріжках викладена плитка, встановлене зовнішнє освітлення та камери відеоспостереження. Висаджувати дерева тут почали у квітні.

Як повідомляють на сайті міськради, сквер розі вулиць Лятошинського та Небесної Сотні оновлювався за кошти державного бюджету без залучення приватних інвесторів. Загальна вартість проекту – 5,5 млн грн.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...