У Житомирі нові зелені "МАЗи" їздитимуть на Крошню

5.06.2018

У Житомирі на майдані Собрному 21 квітня було представлено 17 нових автобусів, які місто придбало З  на суму 53 млн 482 грн.  Дані транспортні засоби  пристосовані до пасажирів з обмеженими можливостями (обладнані відкидним трапом для інвалідного візка). Їх загальна пасажировмісткість – 72 людини , з них сидячих місць – 27.

Автобуси   обладнані кондиціонерами, пристроями GPS, системами відеоспостереження, радіообладнанням, системою інформування пасажирів з метою оголошення зупинок, зовнішнім гучномовцем для оголошення номеру маршруту.

«В цілому до кінця року ми плануємо закупити 40 нових автобусів великої місткості, які замінять  маршрутки», - повідомляв тоді  заступник міського голови Дмитро Ткачук.

Нагадаємо, що на сесії міськради 12 квітня  депутати затвердили договір фінансового лізингу на закупівлю 40 низькопольних автобусів для ТТУ. 

Вже 5 квітня зелені автобуси можна було побачити на Покоровській, Вітрука, Бердичівській та Київській зокрема. Нині вони лише вивчають маршрут, проводять хронометраж, зупиняються на зупинках громадського транспорту. На табло було видно, що курсуватимуть зелені автобуси за маршрутом № 53 та 53-А, який відмінили кілька років тому.

Ткачук відзначав, що попередньо для автобусів шукали водіїв, проводили їх навчання, закупляли паливо, тощо.

Фото Роман Мусійчук


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У Житомирі 13 жовтня на майдані Соборному відбулося нагородження кращих військовослужбовців Житомирського гарнізону. Участь в урочистостях взяли...