У Житомирі народилася дівчинка вагою більше 5 кілограмів

12.02.2020

У Житомирі народилася дівчинка вагою 5 кілограмів 260 грамів. Зріст немовляти 60 сантиметрів. У 38-мирічної породіллі це вже треті пологи, але попередні діти народжувались майже вдвічі меншими, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Новонароджена дівчинка здивувала не лише її сім'ю, а й медиків. Лікарі хоч і бачили, що дитина велика, але до кінця не розуміли наскільки.

"На третьому УЗД сказали, що дитина велика. Мало б бути чотир кілограми. Ну, 4200", - каже породілля Ольга Кареліна.

Жінка народила природним шляхом. Медики кажуть, що вони завершилися нормально для мами і дитини

Діти з такою вагою в Житомирському обласногу перинатальному центрі з'являються лише кілька разів на рік, кажуть медики. Хлопчиків і дівчат серед них порівну.


"Це залежить від багатьох факторів. У першу чергу - це генетика. Якщо в родині були великі діти, то вони і будуть народжуватися великими", - пояснила завідувачка пологовим відділенням Житомирського обласного перинатального центру Марина Тищенко. 

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
У Житомирі 15 вересня камерами відеопостереження зафіксована ДТП – наїзд на пішохода ( хлолпчик 16 років) , що сталась о 19:22 в місті Житомирі, по проспекту миру в...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...