У Житомирі на маршрут №1️0 вийдуть нові автобуси, а на відновленому маршруті №4 курсуватимуть комунальні МАЗи

5.08.2019

 У Житомирі оптимізують транспортну мережу.

Про це на своїй сторіні у Facebook повідомив міський голова Сергій Сухомлин.

"Враховуємо побажання житомирян і оптимізуємо транспортну мережу міста.

Приємно, що нас у цьому вирішив підтримати один з перевізників. З 4.08.2019 на маршрут №1️0 вийдуть 10 нових автобусів. З 7.08.19 ми об‘єднуємо маршрути №1️0️ та №1️1️0️  в один, який курсуватиме з Сонячного до Станишівки.

Покращиться також сполучення між Крошнею та районом Паперової фабрики.З 7.08.19 відновлюємо маршрут №4 (Крошня — Паперова), на якому працюватиме 10 наших комунальних МАЗів. 

На Паперову продовжать ходити автобуси №2️3️ і №1️1️ і тролейбус №8️.

Крім того, з середи буде частково змінена схема руху на маршруті №3️7. Було багато звернень від жителів Маликова. Відтепер автобуси їхатимуть по Київській в прямому та звортньому напрямках.

У зв’язку з тим, що Крошня отримає нові автобуси від перевізника, у нас звільняється приблизно 5-6 комунальних. Плануємо пустимо їх по вулиці Короленка на Соснову. Там люди теж нарікали на роботу транспорту", - написав Сухомлин.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
17 тисяч дітей в різних інтернатних закладах чекають на усиновлення в Україні. Діти продовжують перебувати у дитбудинках замість родини, а звідти часто...
 Це житло не можна знайти на Букінгу, але заночувати на соломі або теплій печі можна, якщо є бажання. Поринути у справжню поліську культуру, побут запрошує...