У Житомирі ліфти не ремонтують, а ціни на проїзд піднімуть

15.09.2011

«Ми живемо на восьмому поверсі по вулиці Мануїльського, у нас вже п’ятий день не працює ліфт. У мене дві спинні грижі та вагітна дружина. Ходити пішки на восьмий поверх вже немає сил», - розповідає житомирянин Володимир Столяренко.

Ліфти у його будинку обслуговує фірма «Вертикаль» на звернення жителів будинку про поломку у фірмі відповіли, що грошей немає і відремонтують його не скоро.

«Телефоном мені сказали, що якщо нам не подобається обслуговування, то ми можемо від нього відмовитись. У такому разі наш ліфт взагалі нікому буде обслуговувати. Я не розумію чому ми платимо гроші за проїзд, а ліфти не хочуть ремонтувати», - дивується житомирянин.

У Житомирській міській раді сказали, що нічим зарадити не можуть бо будинок обслуговує кооператив «Полісся», тому жителям потрібно все вирішувати у кооперативі.

Міська влада невдовзі хоче підняти ціну на проїзд у ліфтах, які їздять на картках. Відповідне рішення вже розміщено на офіційному сайті ради.

Підняти ціну на проїзд у ліфтах просять підприємства та фірми, які обслуговують ліфти у багатоповерхівках. Нова ціна на разовий проїзд буде складати  0,25 грн. з урахуванням податку на додану вартість та єдиного податку на доходи. Діюча ціна у двічі нижча.

По вулиці Московська 108 відбулись збори мешканців будинку. Обговорювали два питання: відмова від карток, або включення обслуговування ліфтів у квартплату.

«Нас поставили перед фактом, що ціну все одно піднімуть, а якість обслуговування не зміниться. Коли у ліфті щось ламається,  нам кажуть, щоб ми збирали гроші на заміну дорогих запчастин», - обурюється житель двору Юрій Стецюк.

На зборах мешканців представник фірми «Вертикаль» закинув людям, що вони самі винні у поломці ліфтів.

«Ми змушені ремонтувати окремі ліфти по 6 разів на місяць, бо ви використовуєте ламані картки», - сказали у «Вертикалі».

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У Житомирі 13 жовтня на майдані Соборному відбулося нагородження кращих військовослужбовців Житомирського гарнізону. Участь в урочистостях взяли...