У Житомирі хочуть відновити подачу гарячої води

27.06.2020

У Житомирі хочуть відновити гаряче водопостачання. Загальна вартість проєкту – 56 млн грн.

Для цього реконструюють котельню та створять електростанцію на органічному циклі Ренкіна.

Про це розповів директор КП «Житомиртеплокомуненерго» Дмитро Рогожин телеканалу С-ТВ.

З міського бюджету на реконструкцію котельні РК-10 виділили 20 млн грн.

«У нас існує проект будівництва електричної станції на органічному циклі Ренкіна на 10-й районній котельні. Тендер пройшов за програмою СЕКО. По реалізації цього проекту італійська компанія робить обладнання. У рамках співфінансування місто повинно виділити кошти на будівельно-монтажні роботи для будівництва капітальної споруди станції. Загальна вартість капітальної споруди по проекту – 56 млн грн», – розповідає директор КП «Житомиртеплокомуненерго» Дмитро Рогожин.

На 2020 рік відповідно до плану первинних робіт будівництва станції виділено 20 млн грн. На ці кошти побудують фундамент для розміщення обладнання і зроблять закладні.

«Тендер виграла київська компанія. Кошти виділені, і ми зараз знаходимося в стадії імплементації договору, підписання графіку будівельних робіт. І вже після цього будуть освоюватися кошти, буде прописаний графік, що, коли і як ми робимо», – зазначив Дмитро Рогожин.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...