У Житомирі днями встановлять фігури для скейтпарку

1.04.2021

Майданчик для майбутнього скейтпарку вже підготували для встановлення фігур.

Про це повідомляє сайт Житомирської міської ради.

Головна архітекторка міста Ольга Бронштейн каже, що спеціальне обладнання вже замовили. Попереду – монтажні роботи, встановлення відеонагляду, після чого – відкриття.

Тут будуть розміщені конструкції та споруди, призначені для виконання трюків.

Скейтпарк включатиме в себе такі фігури: ейрбокс, фанбокс, рейл, грайндбокс, квотерпайп, бенк, рейл круглий прямий, мануалбокс, траплін великий. Таке оснащення призначене для скейтбордингу, BMX, роллерблейдингу, кікскутерингу.

Ці види спорту сьогодні особливо популярні серед дітей і молоді. Займатися ними у непристосованих місцях – значить наражати на небезпеку себе та перехожих, руйнувати сходинки будівель та ін.

Молодь міста вже незабаром отримає спеціально відведене місце для відпочинку, розваг, тренувань та проведення дозвілля. Випробувати конструкції скейтпарку юні екстремали зможуть вже наприкінці цього місяця.

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...