У Житомирі дизайнери та фотографи створили тематичне видання про місто

4.09.2017

"Ми нарешті закінчили роботу над першим номером Зін RYE EYE. Більш ніж півтора року тому ми його задумали, і тільки зараз вдалося все реалізувати. Це видання про наше місто і про людей в ньому. Таке собі візуальне дослідження, над яким працювали житомирські фотографи і дизайнери.

Якщо коротко, то перший номер "ZHYTOMYR COSMODREAM" буде про Житомир в космосі і космос в Житомирі і житомирянах, - поділився на своїй сторінці в соцмережі житомирський фотограф Олексій Лубягін. - І найголовніше! Презентація цього зіну відбудеться в День міста.  Але всі подробиці трошки згодом. Обкладинка і кілька розворотів для затравки".

"Наш зін про Житомир. Він не претендує на будь-яку об'єктивність, а лише є результатом роботи багатьох голів і сердець, - пишуть про своє видання дизайнери та фотографи. -  Всі міста дуже різні. Як різні люди, що в них проживають. 

Місто впливає на людей, і люди на своє місто. Ця взаємодія реалізована у топонімах, стінах, квітниках, кущах, одязі, вікнах, дверях, смітниках, забудові тощо. Це все складає певну ідентичність міста і його жителів. 

Люди звикають до простору, в якому живуть: будь-які об'єкти і фактури стають фоном, ми не затримуємо на них свої погляди і думки або не бажаємо цього робити. Не важливо, потворний і чужорідний той об'єкт, чи гармонійний і доречний. Але саме ці все і є справжнім містом, а не купка шаблонних уявлень про нього. 

Наш зін — це колективна спроба поглянути на Житомир одночасно з середини і ззовні. Ми хочемо візуально дослідити рідне місто, дослідити взаємодію між ним і людьми, зафіксувати трансформації, що в ньому відбуваються, звернути увагу на об'єкти повз які ми проходимо кожного дня і які формують нашу культуру, цінності і спосіб мислення".

 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...