У Житомирі черешні продають за 30 гривень, а полуниці – за 35

1.06.2011

У місті почався ягідний сезон – на Житньому ринку продають кримські черешні  за ціною до 30 гривень за кілограм, а полуниці – від 28 до 35, у залежності від якості та величини.

Як розповідає продавець на ринку, полуницю та черешні беруть дуже охоче. Найдешевші полуниці можна знайти на ринку за 28 гривень, але вона маленька та зморщена.

В торгівельному центрі «Караван» ціни на ягоди змінюються. Під час обідньої перерви черешні та полуниця стояли без ціни. Продавець говорить, що тільки змінює цінники. Черешні до 17 гривень, а полуниця – 34 гривні.

Житомирянин Вадим каже, що полуницю поки що не купує своєму сину. Чекає свою городню, з села. Не бачить сенсу купувати привозні ягоди, які були оброблені невідомо якими хімікатами.

Дачниця Ольга стверджує, що вже за кілька днів на її городі, що в Сонячному, буде своя полуниця.  Минулого року вона привезла особливий сорт від родичів із Півдня, тому чекає хорошого врожаю.

Сьогодні в Києві черешні на базарі можна було купити за 100-140 гривень., - повідомляє «Комсомольська правда в Україні».

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир квіти
В місті відкрили 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...