У Житомирі будуватимуть тролейбусні лінії на Мальованку та Глибочицю

31.07.2019

"Житомир отримає грант у 2 мільйони євро від Європейського банку реконструкції і розвитку, - повідомив на сторінці у соцмережі міський голова Сергій Сухомлин. -  За ці кошти плануємо збудувати нові тролейбусні лінії на Мальованку та Глибочицю, а також придбати запчастини і автоматичну мийку.

Сьогодні підписали відповідну угоду з в.о. директора трамвайно-тролейбусного управління Максимом Манухіним та представницею ЄБРР Сюзан Гьоранссон.

Вкотре наголошую, що розвиток міського електротранспорту є одним з наших пріоритетів і ми крок за кроком рухаємося у цьому напрямку.За останні роки збудували дві нові тролейбусні лінії на Промислову та Маликова, у червні — підписали кредитну угоду з ЄБРР на придбання 49 тролейбусів.

Перші машини очікуємо наприкінці року. Я вдячний європейським партнерам за розуміння і сприяння Житомиру. Ми цінуємо вашу підтримку".

 


 

  

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
17 тисяч дітей в різних інтернатних закладах чекають на усиновлення в Україні. Діти продовжують перебувати у дитбудинках замість родини, а звідти часто...
 Це житло не можна знайти на Букінгу, але заночувати на соломі або теплій печі можна, якщо є бажання. Поринути у справжню поліську культуру, побут запрошує...