У Житомирі будуватимуть тролейбусні лінії на Мальованку та Глибочицю

31.07.2019

"Житомир отримає грант у 2 мільйони євро від Європейського банку реконструкції і розвитку, - повідомив на сторінці у соцмережі міський голова Сергій Сухомлин. -  За ці кошти плануємо збудувати нові тролейбусні лінії на Мальованку та Глибочицю, а також придбати запчастини і автоматичну мийку.

Сьогодні підписали відповідну угоду з в.о. директора трамвайно-тролейбусного управління Максимом Манухіним та представницею ЄБРР Сюзан Гьоранссон.

Вкотре наголошую, що розвиток міського електротранспорту є одним з наших пріоритетів і ми крок за кроком рухаємося у цьому напрямку.За останні роки збудували дві нові тролейбусні лінії на Промислову та Маликова, у червні — підписали кредитну угоду з ЄБРР на придбання 49 тролейбусів.

Перші машини очікуємо наприкінці року. Я вдячний європейським партнерам за розуміння і сприяння Житомиру. Ми цінуємо вашу підтримку".

 


 

  

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...