У Житомирі базарники готові вийти торгувати на тротуари, - Цимбалюк

3.04.2020

Торговці, які працюють на ринках Житомира, готові вийти торгувати на тротуари. Підприємці продовжують платити орендну плату за свої торгові місця у розмірі 80%.

Про це на сесії Житомирської міської ради повідомила депутат Любов Цимбалюк.

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин повідомив, що з цього питання вже три рази збирали наради, щоб вирішити цю проблему. Підприємці платять, бо ринки несуть витрати по електроенергії та охороні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Житомирі проводять дезінфекцію ринків. ФОТО

«Була домовленість, що за березень підприємці сплатять 80% оренди. У березні вони ще торгували. Ми чекали закону від Верховної Ради про звільнення підприємців від оплати оренди під час карантину. У кінцевому результаті отримали закон з формулюванням «можуть бути звільнені». Це питання будемо вирішувати», - сказав Сухомлин.

Мер також повідомив, що зараз немає можливості відкрити ринки.

«На ринки з районів поїдуть торгувати люди. Це створить додаткове навантаження на транспорт та утворить не контрольоване скупчення людей», - наголосив міський голова.

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...