У турнірі пам'яті загиблого десантника Ільницького в Житомирі взяли участь волейбольні команди студентів та військових

29.11.2017

Міський турнір  з волейболу «Герої серед нас»  28 листопада провели у спорткомплексі Житомирського національного агроекологічного університету.

Такий захід проходить уже другий рік поспіль з метою вшанування світлої пам’яті загиблого героя, десантника 90 батальйону та випускника ЖНАЕУ Дмитра Ільницького.

Присутня на відкритті змагань мати Дмитра – Лілія Василівна зауважила, що батькам дуже важливо, щоб про їх сина, який боронив державу і загинув за неї, пам’ятали. Вона подякувала керівництву університету та представникам міськради за ініціативу, організацію та проведення волейбольного турніру ім.Д.Ільницького.

Серед учасників змагань цьогоріч – команди з Житомирського національного агроекологінчого університету, Житомирського державного технологічного університету, Житомирського державного університету ім.І.Франка та військовослужбовці 199 навчального центру ВДВ ЗСУ.

Разом із рідними Дмитра, його бойовим побратимом Володимиром Красотою, студентами і викладачами ЖНАЕУ, спортсмени вшанували хвилиною мовчання усіх загиблих у зоні  проведення АТО.

Проректор з   науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку Житомирського національного агроекологічного університету Іван Мартинчук нагадав, що  лейтенант ЗСУ, десантник 90 батальйону  Дмитро Ільницький загинув під час виконання бойового завдання у зоні проведення АТО на Сході країни три роки тому. Нагороджений посмертно орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. Він народився та мешкав з батьками у Житомирі, тут здобував освіту - в червні 2013 року Дмитро  закінчив навчання на факультеті обліку та фінансів ЖНАЕУ.  Дмитрові було лише 24 роки – загинув у День свого народження 29 листопада 2014 року. Він похований на Смолянському кладовищі у Житомирі.

«Дмитро був нашим студентом. Ми пишаємося ним, його подвигом. Цей сміливий   хлопець увійшов в історію нашої країни, за незалежність якої боровся. Він навіки у наших серцях – усміхнений, щирий та справжній: син, друг, випускник, побратим,  захисник. Під час навчання Дмитро неодноразово грав волейбол і мав гарні результати, тож сааме тому ми проводимо турнір з цього виду спорту, - зауважив проректор ЖНАЕУ Іван Мартинчук. – Наше завдання, завдання кожного з нас, - берегти пам’ять про героїв, не забувати, бо вони наші ангели-охоронці, вони – охоронці миру та спокою в країні».

Також Мартинчук поділився звісткою про те, що навесні 2017 року в Дмитра народилися сестрички – трійнята Саша, Маша і Даша.

Лілія Іванівна поділилася, що дівчаткам вже майже 8 місяців, вони радіють життю, а разом з тим додають сил своїм батькам.

«Ми їх дуже любимо і зробимо все, щоб донечки були щасливі аби нашої турботи вистачило на всіх. Передамо їм усю ту любов, яку мав їх старший брат. Дівчатка дарують нам неймовірні відчуття, а головне – розуміння того, що ти комусь потрібен», - додала пані Ільницька.  

 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У Житомирі 13 жовтня на майдані Соборному відбулося нагородження кращих військовослужбовців Житомирського гарнізону. Участь в урочистостях взяли...