У Магістраті, куди переселять мамонта, здійснюють внутрішні ремонтні роботи. ФОТО

3.03.2021

У Магістраті вже монтують освітлення, кладуть плитку, облаштовують сходові клітини та встановлюють грильято (підвісна стеля у вигляді кубоподібної рейки, – ред.).

Фото з Магістрату, де проходить ремонт, 3 березня показав директор Краєзнавчого музею Роман Насонов у Фейсбук.

Нагадаємо, у 2019 році ОДА оголосила тендер на реконструкцію Магістрату. Фасад Магістрату тепер буде зеленого кольору.

Довідково:

Будівля колишнього Магістрату була зведена у 18 столітті і розташована на Замковій горі. Цегляна двоповерхова будівля побудована в стилі неоренесансну приголомшує суворістю архітектури і витриманістю форм. Ратуш складається з двох об’ємів, в напівкруглому виступі посередині них знаходиться головний вхід в будівлю.

Магістрат був побудований як адміністративне приміщення для градоначальника Житомира і його управління. Будівля пережила дві війни і революцію, виконувала роль ринку, у якому розміщувались м’ясні павільйони, згодом житлового будинку. У 1941 році під час Другої Світової війни Магістрат був знищений, а 10 років потому ратуш відреставрували, повністю відтворивши її архітектурну подобу, і вона стала будівлею Житомирського обласного краєзнавчого музею.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...