Транспортний провал у Житомирі: пасажири не можуть скористатися Карткою житомирянина

3.08.2020

З 1 серпня у Житомирі підвищилася плата за проїзд у транспорті готівкою або банківською карткою.

Журналісти Першого житомирського проїхалися сьогодні в електротранспорті, аби побачити, що змінилося.

Щоб зекономити або скористатися пільговим проїздом, житомиряни мають використовувати транспорту картку або Картку житомирянина.

І хоч пенсіонерам та інвалідам 3 групи відтермінували зміни, коли безоплатний проїзд може бути лише за наявності Картки житомирянина, скористатися нею люди не можуть.

Кондуктори розповідають пільговикам, що без Картки житомирянина вони можуть ще місяць їздити безкоштовно за посвідченням, проте якщо є картка, то просять скористатися нею.

Але виник інший колапс – як виявилося, просто отримати Картку житомирянина у банку недостатньо. Її потрібно ще й АКТИВУВАТИ.

Картка не буде діяти, поки, за словами кондукторів, людина не поїде у «сервісний центр» за адресою вул. Гагаріна, 24 і не активує її.

Тож сьогодні усім, хто хотів розрахуватися за проїзд Карткою житомирянина і зекономити, довелося платити готівкою.

Нагадаємо, з 1 серпня у Житомирі підвищилася ціна за проїзд у громадському транспорті.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
ДТП на Соборному
Камерами відеоспостереження зафіксована подія, що сталася 22.09.2020р., о 14:23 на вул. Перемоги, в районі майдану Соборного у Житомирі.
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...