Тетерівські школяри допомагали ДАІшникам патрулювати Житомир

25.07.2011

Діти їздили у патрульних автомобілях автоінспекції та разом з міліціонерами патрулювали центр Житомира.

Школяри роздавали водіям листівки із зображеннями наслідків дорожньо-транспортних пригод. Вони роз’яснювали причин, які призвели до трагедій.  

За допомогою інспекторів ДАІ діти особисто передавали водіям попереджувальні листівки та висловлювали сподівання на неухильне дотримання останніми правил дорожнього руху.

«Дитяча аудиторія нами була обрана недаремно, адже отримана безпосередньо з дитячих рук листівка неодмінно має привернути увагу водіїв», - розповідає керівника обласного УДАІ Олександр Кравченко.

Даішники звертали увагу на водіїв мототранспорту, вони на сьогодні є «проблемною» категорією учасників дорожнього руху. Працівники ДАІ говорять, що на території Житомирщини щоразу збільшується кількість пригод з їх вини або ж за їхньою участю.

«Сподіваємося, що подібна профілактична робота буде корисною не тільки для водіїв, але й для самих дітей», - говорять у міліції.

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Цьогорічна зима дивує своєю погодою. Крім плюсової температури та відсутності снігу, Житомир час від часу накриває густим туманом. Сьогоднішній день у місті...