Тетерівські школяри допомагали ДАІшникам патрулювати Житомир

25.07.2011

Діти їздили у патрульних автомобілях автоінспекції та разом з міліціонерами патрулювали центр Житомира.

Школяри роздавали водіям листівки із зображеннями наслідків дорожньо-транспортних пригод. Вони роз’яснювали причин, які призвели до трагедій.  

За допомогою інспекторів ДАІ діти особисто передавали водіям попереджувальні листівки та висловлювали сподівання на неухильне дотримання останніми правил дорожнього руху.

«Дитяча аудиторія нами була обрана недаремно, адже отримана безпосередньо з дитячих рук листівка неодмінно має привернути увагу водіїв», - розповідає керівника обласного УДАІ Олександр Кравченко.

Даішники звертали увагу на водіїв мототранспорту, вони на сьогодні є «проблемною» категорією учасників дорожнього руху. Працівники ДАІ говорять, що на території Житомирщини щоразу збільшується кількість пригод з їх вини або ж за їхньою участю.

«Сподіваємося, що подібна профілактична робота буде корисною не тільки для водіїв, але й для самих дітей», - говорять у міліції.

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...