«Щасливе дитинство» триває: новий дитмайданчик отримали мешканці ОССБ «Гоголівська 15». ВІДЕО

18.07.2019

 Ще один дитячий майданчик від Фонду родини Розенблат з’явився у дворі житлового будинку за адресою вул.Гоголівська, 15 у Житомирі. Тут мешкає багато молодих родин з дітьми, тож такий подарунок їм дуже доречний.

Батьки зізнаються, що тепер на майданчику  малеча проводитиме увесь вільний час, адже давно мріяла про нього.

 

«Біля сусіднього будинку з минулого року є майданчик Фонд від родини Розенблат. Діти постійно туди просилися і ми водили їх, але вони запитували, чому в нас нема такого, - розповідає житомирянка Олена, мама двох хлопчиків. - Разом із нашою головою ОСББ ми підготували звернення на Фонд і сьогодні вже відкриваємо сучасний ігровий майданчик. Тепер зможу відпускати малих гратися самих, адже це у власному дворі, фактично під вікнами. Дуже дякуємо за такий позитивний досвід співпраці і підтримку».

 

Аби створити для дітей справжнє літнє свято, з нагоди відкриття майданчика підготували солодощі, напої, розваги від аніматорів, повітряні кульки і мильні бульбашки.

 

«У першу чергу ми робим свято для наших дітей, адже одна справа подарувати майданчик, а зовсім інша – зробити це так яскраво, щоб лишилися гарні спогади.  Ще 5 років тому в Житомирі ми почали реалізовувати програму «Щасливе дитинство» по встановленню дитячих майданчиків. Фонд родини Розенблат намагається підтримати кожне ОСББ, яке створюється і звертається до нас із цим питанням, - поділився Борислав Розенблат. – Люди повинні бачити зміни, відчувати їх кожен день. Ми обов’язково й надалі підтримуватимемо тих, хто прагне втілювати ці зміни у своєму будинку. Для мене сьогоднішня подія важлива, адже ще кілька десятків дітей зможуть гратися і весело проводити час на сучасному і безпечному майданчику, отримувати позитивні емоції. Дякую, що взяли участь у встановленні майданчика, адже ми прагнемо, щоб ця справа була спільною, тому передаємо обладнання, а далі справа за вами. Лише разом ми можемо змінити наше життя».

 

Голова ОСББ «Гоголівська 15» Анеля Данилко відзначає, що встановленню майданчика передувало звернення з підписами мешканців багатоповерхівки та зустріч із представниками Фонду родини Розенблат.

 

«Це дуже добре, що в нашому місті діє така програма, що є люди, які турбуються про дітей. Переоцінити їх вклад дуже важко, адже це велика робота, - додає голова ОСББ. – Діти неймовірно задоволені, а я у свою чергу дякую всім причетним: у першу чергу Фонду, а також моїм ініціативним батьками і помічникам, які долучилися до встановлення майданчика і його святкового відкриття».

 

 

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...