Сергій Уланов розповів про теракти в Житомирі

25.07.2011

- Одного разу хлопчик подзвонив у дитячий садок і грубим голосом повідомив, що садок заміновано, - розповідає начальник прес-служби управління МНС у Житомирській області Сергій Уланов. – Справа у тому, що його мама працювала у дитячому садку завідувачем і він хотів, щоб вона швидше прийшла додому.

МНСник розповідає, що у Житомирі подібні випадки трапляються вкрай рідко. Він пояснює це тим, що у житомирян вистачає «клепок» у голові.

- Був випадок, коли чоловік, якому чи то не вистачило квитків, чи не встиг на вокзал, подзвонив і попередив, що вокзал заміновано. Це, здається, було позаторік, - пригадує Уланов.

Телефонних терористів завжди знаходять дуже швидко. За неправдиве повідомлення та подібні розіграші винуватця чекає кримінальна відповідальність.

- Ще один чолов’яга, який здався сам, сказав, що заміновано дитячий садок. Правда, він чітко не пояснив, який саме садок, і насправді мав на увазі інше приміщення. Під час дзвінка він просто згадав дитячий садок. Нам довелось всіх евакуювати. Пізніше виявилось, що він хотів «насолити» конкурентам, - розповідає Уланов.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...