Родина Ільницьких із Житомира у телепрограмі "Сюрприз, сюрприз"

13.11.2017

Родина Ільницьких із Житомира виховує трьох маленьких донечок, які з'явилися на світ  навесні цього року. Про цю історію знають у в Україні та за кордоном.

Втративши на війні у 2014 році єдиного сина - 24-річного десантника 90 батальйону Дмитра Ільницького, батьки наважилися народити знову. Їх щастя виявилося потрійним. 48-річна Лілія Ільницька подарувала чоловікові Андрієві трійнят - Сашу, Машу та Дашу.

У своє чергу щасливий батько знайшов можливість віддячити дружині. Подружжя потрапило на знімальний майданчик телепередачі "Сюрприз, сюрприз", де розповіли про героїчний вчинок Лілії та вручили багатодітній родині подарунок.

Батьки  поділилися тим, як і чому зважилися на це, які труднощі довелося подалати і які миті щастя та радості нині дарують їм малята.

Читайте також: Житомиряни зустріли з пологового сестер «кіборга» - трійнят Ільницьких. ФОТО

Ще одним сюрпризом для Лілії стала зустріч з її улюбленою артисткою Іриною Білик, яка також розповіла про виховання маленкього сина і виконала власну композицію під час ефіру.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Упродовж 7-9 вересня в  Житомирі пройдуть понад трьох десятків заходів, присвячених 1134-річниці заснування  міста. Серед них -  конкурси, парад військових...
Традиційно влітку одним з найвідвідуваніших місць відпочинку у Житомирі є Гідропарк. Перший житомирський робить огляд світлин з Гіропарку, які поширюють...